HABER DETAYI

16 Ocak 2021 15:11

Sakaryanın Yeni Firma Rehberi Açıldı!

Sakarya’nın yeni firma rehberi ADA REHBER yayın hayatına bugün (16.01.2021) başladı.
Sektöre canlılık ve heyecan katmaya geldik. İnternet sektörüne yabancı değiliz, uzun yıllar bir çok işler yapmış projelere imza atmış ekip olarak SAKARYA FİRMA REHBERİ sektörüne yeni soluk olmaya ve yenilikler getirmeyi hedefliyoruz.
Projelerimizden biri olan ADA REHBER Sakarya firma rehberini bugün yayın hayatına aldık, sadece bununla kalmayıp projelerimizi geliştirmek ve sektöre hareket getirmek için planlarımızın ilk adımını attık.
Kampanyalar ve avantajlar ile sizlerin internette bulunabilirliğinizi arttırmak için çalışacağız. İçinde olduğumuz durumu da sayarsak İnternet’in önemi her geçen gün artmaktadır.
Üyeliklerimiz ücretsizdir, ücretsiz kalacaktır.
Sistemimizin ayrıcalıklarından yararlanmak için GOLD üyelik paketlerimiz olacaktır. Extra katkılar sağlayacağı ve firmanız odaklı çalışmalar yapacağımız bu GOLD üyelik ile alakalı detaylı bilgiyi Gold Üye Avantajları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
Açılışımıza özel ADA REHBER, Sakaryanın yeni firma rehberine kayıt olan herkese 1 (Bir) aylık GOLD ve VİTRİN paketleri hesaplarınıza tanımlanacaktır. (1 aylık ücretsiz GOLD ve VİTRİN paketleri 16.03.2021 tarihine kadar geçerlidir.) 
Çok yakında yenilikler ve özel avantajlı kampanyalarımızla karşınızda olacağız.
Bize her konu da yazabilir soru/lar sorabilirsiniz. Bizlere Telefon , WhatsApp ve Mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.
Ada Rehber Yönetimi ve Ekibi Adına

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.